Головна сторінка Селище Гостомель Реєстрація

Вхід

Гостомельський інформаційний портал

Вітаю Вас Гість | RSS Нд, 2024-05-19, 02:19
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: gostomel  
Форум » Гостомель » Гостомель сьогодні » Допоможіть з обиранням робота пилососа для басейну?
Допоможіть з обиранням робота пилососа для басейну?
LevchenkoДата: Чт, 2023-10-05, 14:03 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Я абсолютно новачок у цій справі і хочу вибрати робота-пилососа для басейну. Але ось проблема: я не знаю, з чого почати. Які характеристики важливі? Як зрозуміти, що модель підходить саме для мого басейну? І ще, який бренд віддати перевагу? Буду вдячний за поради!
 
misterbicipsДата: Чт, 2023-10-05, 14:04 | Повідомлення # 2
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Важливо дивитися на потужність, тип фільтрації і довжину кабелю. Також зверни увагу на покриття басейну: плитка, лайнер або щось інше. Це важливо для вибору підходящої щітки. Щодо бренду, Hayward і Dolphin — надійні. Але найкраще спочатку визначитися з бюджетом.
 
LevchenkoДата: Чт, 2023-10-05, 14:04 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Дякую за поради! А що на рахунок роботи з нерівностями на дні басейну? У мене там невеликі виступи. Треба звертати увагу на особливості підстилаючої поверхні? Я осьо просто зовсім не розуміюсь, думаю що ви зможете мені допомогти.
 
romanekimov704Дата: Чт, 2023-10-05, 14:05 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Цитата Levchenko ()
Я абсолютно новачок у цій справі і хочу вибрати робота-пилососа для басейну. Але ось проблема: я не знаю, з чого почати. Які характеристики важливі? Як зрозуміти, що модель підходить саме для мого басейну? І ще, який бренд віддати перевагу? Буду вдячний за поради!

Звісно, важливо враховувати особливості дна. Якщо у вас є нерівності, зверни увагу на моделі з рухомими колесами або гусеничним приводом. Модель Dolphin M400, наприклад, прекрасно справляється з такими умовами. Вона має адаптивний механізм, який дозволяє успішно очищати навіть складні поверхні.

Для вибору оптимальної моделі рекомендую ознайомитися з каталогом роботів-пилососів для басейну, тут ви знайдете докладні описи і технічні характеристики різних моделей. Відгуки інших користувачів також можуть бути корисними при виборі.


Якщо вам потрібен робот пилосос для басейну https://aquapolis.ua/ua/pylesosy/tip-pylesosa/robot.html раджу подивитись цей каталог.
 
Форум » Гостомель » Гостомель сьогодні » Допоможіть з обиранням робота пилососа для басейну?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

ViZeN©2007-2014 Використовуються технології uCoz