Головна сторінка Селище Гостомель Реєстрація

Вхід

Гостомельський інформаційний портал

Вітаю Вас Гість | RSS Нд, 2024-09-08, 05:45
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: gostomel  
Як замовити доставку з Америки в Україну?
LevchenkoДата: Вт, 2024-05-14, 23:04 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Хочу замовити кілька речей з Америки в Україну, але не знаю, як це зробити правильно. Чи може хтось розповісти, які кроки потрібно вжити? Чи є якісь перевірені сервіси? Як їх знайти? І що важливо врахувати при замовленні?
 
HzBoyДата: Вт, 2024-05-14, 23:04 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Замовлення товарів із США насправді не таке складне, як може здатися на перший погляд. Спершу виберіть товар у американському інтернет-магазині. Потім зверніть увагу на служби доставки, які спеціалізуються на пересиланні товарів в Україну. Деякі сервіси пропонують "адресу у США", куди ви можете надіслати свої покупки, а потім ця служба займеться їх доставкою в Україну. Також зверніть увагу на митне оформлення і податки, які можуть бути нараховані на ваші товари.
 
LevchenkoДата: Вт, 2024-05-14, 23:05 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Можливо, ви могли б порекомендувати конкретні сервіси, які ви використовували? Я читав про різні компанії, але хочеться чути відгуки від реальних людей, які вже мають досвід у цьому. І чи є серед них такі, що пропонують комплексні послуги, включаючи пошук товарів і митне оформлення?
 
belikovmelvinДата: Вт, 2024-05-14, 23:06 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Цитата Levchenko ()
Можливо, ви могли б порекомендувати конкретні сервіси, які ви використовували? Я читав про різні компанії, але хочеться чути відгуки від реальних людей, які вже мають досвід у цьому. І чи є серед них такі, що пропонують комплексні послуги, включаючи пошук товарів і митне оформлення?

Раджу вам ознайомитися з сервісом Vector-USA, який спеціалізується на доставці товарів з США вони пропонують широкий вибір тарифів та послуг, що включають замовлення зразків, митне оформлення, консолідацію посилок та адресну доставку. Щодо переваг, Vector-USA забезпечує безкоштовне ведення переговорів з постачальниками та пошук товарів. Вони також гарантують захист від шахрайства і надають страхування вантажу.

Варто відзначити, що у них є власний склад у США, що спрощує процес відправлення та знижує ризики. Маючи досвід роботи з клієнтами, вони можуть забезпечити доставку товарів в зручні терміни, а їх підтримка доступна шість днів на тиждень, що дуже зручно.


Подивіться доставку товарів з США https://www.vector-usa.biz/ua/nashi-uslugi/dostavka-usa/ тут недорого і якісно.
 
tpynuvyДата: Чт, 2024-06-13, 12:37 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: Offline
wink
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

ViZeN©2007-2014 Використовуються технології uCoz