Головна сторінка Селище Гостомель Реєстрація

Вхід

Гостомельський інформаційний портал

Вітаю Вас Гість | RSS Пт, 2024-03-29, 12:40
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: gostomel  
Форум » Гостомель » Гостомель сьогодні » Розвиток Гостомеля (Соціально-культурний та економічний розвиток селища Гостомел)
Розвиток Гостомеля
gostomelДата: Пн, 2006-12-25, 11:46 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 9
Репутація: 1
Статус: Offline
Ваші думки по розвитку нашого селища?

Повідомлення відредагував gostomel - Вт, 2007-04-03, 17:13
 
ManunyaДата: Пн, 2007-07-02, 23:09 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: Offline
ненаю я!Мало раз была в Гостомиле ну так вот начал розвивался,но может быть когдато станет городом)))) biggrin

Я обажаю черный цвет,а мой герой,он соткан весь из сладких запахов конфет,я крашу губы гуталином!
 
AnnДата: Пт, 2007-07-13, 15:09 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: Offline
help Підскажіть будьласка де можна подивитись карту Гостомеля - з вулицями та околицями.
Можливо хтось знає про новобудови на Кірова 1 - в якому стані, чи йдуть роботи?
І ще пару питань: у вас є аеропорт Київ-Антонов - чи не шумно від нього?
А правда що поблизу є тюрма?
 
ManunyaДата: Вт, 2007-07-24, 00:13 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Чтото нико не отвечет!!!!От фак что ж такое!!!!может чтото изменить?)))) cool

Я обажаю черный цвет,а мой герой,он соткан весь из сладких запахов конфет,я крашу губы гуталином!
 
VetalДата: Ср, 2007-10-03, 16:59 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Какие в задницу мысли по поводу развития, когда на повороте на Ирпень никак не додумаются поставить гребаный светофор!!!! Это же писец полный.
 
NonaДата: Пт, 2008-01-18, 21:37 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: Offline
"Розвиток" у нас просто "супер", светофор на повороте на Ирпень прицепили как рождественскую гирлянду, для украшения, наверное. Повесили 13 октября 2007, так они по сей день висят в нерабочем состоянии. А про транспорт вообще веселая история. В час пик утром невозможно выбраться из Гостомеля, а вечером ФИГ по-человечески вернешься домой!!!!!!!! А сами маршрутки и автобусы в прямом смысле КАТАФАЛКИ, которые ползают забитые как банки консервные. Так, что советую желающим покупать у нас в Гостомеле жилье очень хорошо подумать, ЦИВИЛИЗАЦИЕЙ ЗДЕСЬ НЕ ПАХНЕТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! deal angry

Добавлено (2008-01-18, 22:37)
---------------------------------------------
В Гостомеле состоялось событие уходящего 2007 года, на повороте включили светофор!!!! cry hands

 
OlD_OlAyErДата: Сб, 2008-03-15, 22:23 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Мне нравится то что зделали стадион ето главное biggrin

БеЛо КрАсНыЙ СаМыЙ КлАсНыЙ
 
ВіталійДата: Пт, 2008-04-04, 08:34 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: Offline
друзья, а помоему вы забыли тему форума,
неужели в этом поселке нет ничего интересного кроме уже сказаного,
и есть предложение подумать над понятием и значением "интерес в моей жизни"-это поможет каждому найди больше интересного и позитивного в окружающем.
 
DarkClowДата: Пт, 2008-07-18, 19:04 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Якось на сайті sad а Гостомель це найкраще шо в мене є!

Додано (2008-07-18, 20:04)
---------------------------------------------

Quote (Ann)
у вас є аеропорт Київ-Антонов - чи не шумно від нього?
А правда що поблизу є тюрма?

Аеропорт є!Трішечки
Тюрма є


Хай вічно живе Гостомель!
 
ЗаварушкаДата: Ср, 2009-03-04, 20:09 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Мы любим свой Гостомель, хотя и живём в нём только 8 лет. cool Наш мер самый лучший, tongue понимающий и слушающий людей dry !
 
ЮрийДата: Ср, 2009-05-06, 15:23 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Quote (Vetal)
Какие в задницу мысли по поводу развития, когда на повороте на Ирпень никак не додумаются поставить гребаный светофор!!!! Это же писец полный.

Ну поставли светофор и что теперь хорошего. сплошная пробка
 
arts1982Дата: Пт, 2010-06-11, 00:50 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: Offline
biggrin я доволен всем biggrin

Додано (2010-06-11, 01:50)
---------------------------------------------
Дизайн интерьеров www.remonto.okis.ru

 
TanyaДата: Пт, 2010-07-23, 19:14 | Повідомлення # 13
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: Offline
[b][i][size=10][color=red]
Привіт всим форумчанам

Додано (2010-07-23, 20:14)
---------------------------------------------
Я хочу звернутись до кожного жителя Гостомеля, а особливо до Ради та Мера Гостомеля.
Шановні, давайте звернемо увагу на те, в якому середовищі ми живемо, пропоную звернути особливо на благоустрій Гостомеля!!!!!!!!!! Це актуально як і інші важливі проблеми міста.
Дорогий Мере (Шановна Рада), у Вашій компетенції керувати та вирішувати проблеми міста.Я прошу від себе особисто, та від багатьох людей які підтримують мою думку, втрутитись у проблему благоустрою Гостомеля(особливу увагу звертаю на район Стеклозавода).Дякуючи керівництву завода, ми можемо тільки брати приклад з них, все охайно, газони пострижені і підметено,дитячий майданчик доглянутий! Тож у чому причина, чому місто не може подбати про проблемні участки в цьому районі, зупинки зовсім не відповідають нормам.Біля зупинок завжди багатно сміття, недостатня кількість сміттєвих баків, відсутні об'явні дошки,не доглянуті обочини доріг! Підприємці не дбають про ділянку тереторії біля себе.А базар можна підняти на вищий рівень, а не тільки брати за оренду кошти і не вкладувати в покращення умов
Дякуючи Богові ми маємо мальовничі краєвиди, природу та спокійну місцевість. Але все це стає непомітним на фоні всього того бруду(який ми й самі розкидаємо), нівичимо природу та занедбуємо ті будівлі які зазвичай кожен день у нас перед очима!!!
Я хочу навести наглядні приклади, того, що ми маємо на даний момент:
Далеко не беручи, виходячи на автобусній зупинці "Склозавод"в обох напрямках повний безлад біля зупинок.Починаючи від пляшок та склянок, папірців та кінчаючи різного роду відходами.Особливо неприємно бачити людей, які лускають насіння на вулицях Гостомеля(звісно кидаючи сміття під ноги), курці зовсім не слідкують за собою і закидають Гостомель окурками, а також хочу звернутися до батьків які гуляють вулицями з дітьми -привчайте дітей шанувати те місце де ви находитесь, тож якщо кожен бути слідкувати за порядком, то ми будемо справді гортитися де ми живемо!

 
ttvДата: Пт, 2010-10-15, 09:48 | Повідомлення # 14
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: Offline
В Гостомелі просто необхідна нормальна аптека. Нехай не цілодобова, але хоча б до 8 вечора. Бо той убогий аптений кіоск, який НЕ працює в районі склозаводу і розкладка з ліками в поліклініці - абсолютно не діло!
Аптека - це ж прибуткова справа - в інших населених пунктах їх по три штуки на квадратний кілометр!!!
 
NataliДата: Чт, 2011-06-02, 18:43 | Повідомлення # 15
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Звертаюсь у підтримку Прилипка Іллі Юрійовича щодо благоустрою Гостомельського ставка.
Юрій Ілліч--бажаю Вам натхнення та успіхів в нелегкій,але благородній справі щодо розбудови нашого селища.Ставок потрібен нам-жителям селища,насамперед влітку для наших дітей---куди можна буде відпустити дитину і не переживати за неї.Селище наше гарне,мальовниче,тому потрібно давати зелене світло таким людям як Юрій Ілліч та його команда.Приклад тому наші сусіди-бучанці,які за декілька років надали Бучі самого престижного статусу міста з сучасною інфраструктурою!!!
Мудрих та легких рішень щодо розвитку селища та швидких втілень у реальність!!!
 
Форум » Гостомель » Гостомель сьогодні » Розвиток Гостомеля (Соціально-культурний та економічний розвиток селища Гостомел)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

ViZeN©2007-2014 Використовуються технології uCoz