Головна сторінка Селище Гостомель Реєстрація

Вхід

Гостомельський інформаційний портал

Вітаю Вас Гість | RSS Чт, 2024-03-28, 15:01
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: gostomel  
Форум » Влада » Влада в селищі » Селищна рада
Селищна рада
gostomelДата: Вт, 2007-04-03, 17:15 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 9
Репутація: 1
Статус: Offline
Як працює на Вашу думку селищна рада Гостомеля?
 
DIMAДата: Нд, 2007-04-08, 20:30 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 1
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Взагалі роботу можна оцінити на "4". На вулицях чистіше, порядок.Поробили "лежачих міліціонерів " - молодці!!! Тепер пішоходам можна спокійно дорогу і водіям спокійно виїхати. Я не помилюсь, якщо скажу СПАСИБІ нашому керівництву від наших мешканців. Але є одне питання, яке хвилює багатьох водіїв. Мова іде про перехрестя Варшавка- Ірпінь , що в Гостомелі. Подивіться що робиться на перехресті за яке йде мова в часи "пік"!!! Виїхати з Ірпеня на Гостомель чи Бучу не можливо щоб не нарушити правила дорожнього руху. Майже кожний тиждень на цьому перехресті аварія. Ви подивіться хоч раз як виїзжають маршрутки "20" на перехрестя. Шумахеру до них далеко братись. А в маршрутці 20 душ пасажирів. Серед них можуть бути Ваші жінки, діти, знайомі. Вони стають кожний день заложниками цього перехрестя. Як говориться "недай бог" , але наше керівництво чекає коли хтось з великого начальства на цьому перехресті загине, чи людей багато постраждають і "зверху" заставлять поставити світлофор. У нас так завжди робиться. А потім будуть себе в груди бити і говорити, що вони давно за це говорили, але всі кругом погані, а вони "добрі, справедливі". Нехай кожна аварія і постраждалі на цьому перехресті будуть на совісті нашого керівництва Гостомеля. Цей тягар вони будуть нести все життя.Чуло б наше місцеве керівництво про себе від водіїв маршруток!!! Я знаю, що адмін забанить моє повідомлення, але вже накипіло. Хіба якихось 1000 грн. на світлофор стоять хоч одного людського життя??? В Бучі поставили по дорозі 3 світлофори і нічого, ніяких пробок і тянучок. А на даному перехресті поставили б світлофор, щоб включався на 15 секунд через 3 хв. з сторони Ірпеня і не буде тянучок , аварій і люди велике Спасибі скажуть.

мешканець
 
ManunyaДата: Пн, 2007-07-02, 23:24 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Все начинаетса всегда с мелочей!С начала там какието ямки засыпали ,потом зебру нарисовали,асфальт положили,ну , а потом и городом назовут)) biggrin

Я обажаю черный цвет,а мой герой,он соткан весь из сладких запахов конфет,я крашу губы гуталином!
 
TanyaДата: Пт, 2010-07-23, 19:12 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Я хочу звернутись до кожного жителя Гостомеля, а особливо до Ради та Мера Гостомеля.
Шановні, давайте звернемо увагу на те, в якому середовищі ми живемо, пропоную звернути особливо на благоустрій Гостомеля!!!!!!!!!! Це актуально як і інші важливі проблеми міста.
Дорогий Мере (Шановна Рада), у Вашій компетенції керувати та вирішувати проблеми міста.Я прошу від себе особисто, та від багатьох людей які підтримують мою думку, втрутитись у проблему благоустрою Гостомеля(особливу увагу звертаю на район Стеклозавода).Дякуючи керівництву завода, ми можемо тільки брати приклад з них, все охайно, газони пострижені і підметено,дитячий майданчик доглянутий! Тож у чому причина, чому місто не може подбати про проблемні участки в цьому районі, зупинки зовсім не відповідають нормам.Біля зупинок завжди багатно сміття, недостатня кількість сміттєвих баків, відсутні об'явні дошки,не доглянуті обочини доріг! Підприємці не дбають про ділянку тереторії біля себе.А базар можна підняти на вищий рівень, а не тільки брати за оренду кошти і не вкладувати в покращення умов
Дякуючи Богові ми маємо мальовничі краєвиди, природу та спокійну місцевість. Але все це стає непомітним на фоні всього того бруду(який ми й самі розкидаємо), нівичимо природу та занедбуємо ті будівлі які зазвичай кожен день у нас перед очима!!!
Я хочу навести наглядні приклади, того, що ми маємо на даний момент:
Далеко не беручи, виходячи на автобусній зупинці "Склозавод"в обох напрямках повний безлад біля зупинок.Починаючи від пляшок та склянок, папірців та кінчаючи різного роду відходами.Особливо неприємно бачити людей, які лускають насіння на вулицях Гостомеля(звісно кидаючи сміття під ноги), курці зовсім не слідкують за собою і закидають Гостомель окурками, а також хочу звернутися до батьків які гуляють вулицями з дітьми -привчайте дітей шанувати те місце де ви находитесь, тож якщо кожен бути слідкувати за порядком, то ми будемо справді гортитися де ми живемо!
 
HioДата: Чт, 2011-07-21, 13:56 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Уже не однократно обращались к мэру нашего поселка по поводу размещения лежачих полицейских по улице Кирова (Балановка) но в ответ:" нет денег"! По улице носятся машины так, что нельзя перейти дорогу(пенсионерам и детям). Неужели нет пару лопат асфальта, как например сделали в с. Блиставица. Кто может решить этот вопрос как не наша мэрия!?
 
хохолДата: Вт, 2011-08-02, 11:56 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: Offline
4+

Профессионал не тот, кто не делает ошибок, а тот, кто их не повторяет...
 
Хулиган1844Дата: Пт, 2012-04-13, 20:29 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Робота не очень!Они греют свои кармани и задницы,ни какой власти у них и нету,ПРОДАЛИ!!!
 
agimaxДата: Нд, 2012-09-16, 14:14 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: Offline
что значит "работа не очень"??
очень даже "очень"!!
http://blogs.korrespondent.net/celebrities/blog/14k/a76923

Додано (2012-09-16, 14:14)
---------------------------------------------
нормально бабосы рубятся!
сюжет по Гостомелю с 13-й минуты. http://www.youtube.com/watch?v=4GW6vD8bvkI&feature=player_embedded

 
українецьДата: Вт, 2013-01-22, 10:58 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: Offline
В последнее время НИКАК... кроме улицы Ленина и здания Пос.Рады))) ничего не видят!!!
Лично у нас в Совхозе как ничего не происходило так и не происходит!!! Дорог НЕТ, освещения на улицах НЕТ, нормального вывоза мусора НЕТ.......
Интересно депутаты по нашему району хоть на сессию ходят??? или пришли туда чисто участков набрать???

Додано (2013-01-22, 10:58)
---------------------------------------------
Ах да Диско у нас крутят раз в неделю tongue но это далеко не их заслуга... спасибо Лёнчику-волонтёру))) lol а себе они клубец чисто для своих праздников построили... twisted что-бы далеко не ездить!!!

 
СпостерігачДата: Чт, 2013-01-31, 22:38 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Чув, що в Гостомелі бюджет біля 15000000 грн. Було б не погано побачити на що його потратили за останні 2 роки (в доступній формі),бо складається враження, що нічого в Гостомелі за останні 2 роки не змінилося!
 
marrДата: Вт, 2013-08-20, 09:34 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Ну что сказать про сельскую раду, делают и хорошие дела, но иногда и не делают, а иногда даже наоборот.

Свежий пример, это Дубас ВадимВалерійович, который не согласованно установил шлагбаум на своей улице, да и еще в тот период времени, когда на трассе делали дорогу и стояли километровые пробки, думал он только о своем комфорте, что надоели ему машины, дай думаю, перекрою себе дорогу, что бы возле дома не ездили машины (а то, что единственный объездной путь перекрыл, его не волновало, ладно мы, ну постоим в пробке, пожелаем этому депутату всего "хорошего", но если пожарная машина, или скорая, или газовая... мало ли что...).

Фото отчет можно посмотреть по ссылкам (правда не знаю, может уже и этот  снесли, ибо первый раз - не прошло, простоял около недели, ГАИ и милиция таки убрали шлагбаум (хочеться верить, что хоть штраф ему выписали), но он его второй раз поставил, сейчас не знаю стоит ли или уже снесли)

http://s2.ipicture.ru/uploads/20130820/xWNK6fVM.jpg

http://s1.ipicture.ru/uploads/20130820/7d5XoYKi.jpg

http://s1.ipicture.ru/uploads/20130820/VgcSXNyF.jpg
 
kolindaДата: Ср, 2018-04-11, 22:07 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Порядка нет нигде! Ни в селе, ни в городе.. И что делать? - непонятно!
 
Форум » Влада » Влада в селищі » Селищна рада
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

ViZeN©2007-2014 Використовуються технології uCoz