Головна сторінка Селище  Гостомель Реєстрація

Вхід

Гостомельський інформаційний портал

Вітаю Вас Гість | RSS Чт, 2020-04-09, 10:02
Меню сайту

Категорії каталогу
Мои файлы [339]

Податкова
Початок » Файли » Мои файлы

До уваги підприємців на загальній системі оподаткування! Затверджено нову форму книги обліку доході
[ ]
Фізичні особи – підприємці на загальній системі оподаткування  зобов’язані зареєструвати нові книги обліку доходів та витрат в державній податковій інспекції за місцем своєї реєстрації.
Ведення Книги обліку доходів і витрат є обов’язковим. Записи здійснюються у Книзі за підсумком робочого дня на підставі первинних документів про отримані доходи та документально підтверджені витрати.
Зазначимо, що такі підприємці мають можливість вибрати порядок ведення Книгу обліку доходів та витрат - в паперовому чи в електронному вигляді.
Якщо обрано ведення Книги обліку доходів та витрат в паперовому вигляді, то її обов’язково необхідно зареєструвати в податковій інспекції за місцем своєї реєстрації. Для електронної форми ведення Книги, підприємцю необхідно отримати посилені сертифікати відкритих ключів. 
Нагадаємо, для безкоштовного отримання "електронного ключа”, необхідно звернутися у відділення Акредитованого центру сертифікації ключів, які діють у Центрах обслуговування платників: при ГУ Міндоходів у Київській області (м. Київ, вул. Народного ополчення 5-А) та Білоцерківській ОДПІ (м. Біла Церква, бульвар 50-річчя Перемоги, 12).
Нова форма Книги обліку доходів і витрат затверджена наказом Міністерства доходів і зборів України від 16.09.2013 №481 «Про затвердження форми Книги обліку доходів і витрат, яку ведуть фізичні особи - підприємці, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, і фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, та Порядку її ведення», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 01.10.2013 за №1686/24218.

ГУ Міндоходів у Київській області

Категорія: Мои файлы | Добавив: Vizen
Перегляд: 212 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0 |

Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входу

Пошук по каталогу

Сайти регіону

Статистика

ViZeN©2007-2014 Використовуються технології uCoz