Головна сторінка Селище  Гостомель Реєстрація

Вхід

Гостомельський інформаційний портал

Вітаю Вас Гість | RSS Чт, 2020-04-09, 21:57
Меню сайту

Категорії каталогу
Мои файлы [339]

Податкова
Початок » Файли » Мои файлы

Липневі результати сплати податків та зборів на Київщині
[ ]

Надходження податку на додану вартість у Київській області у липні 2014 року склали близько 238,5 млн. гривень. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року зазначений показник збільшився майже на 20 млн. грн. або на 8%. 
Протягом січня–липня 2014 року відшкодовано більше 2,2 млрд. гривень. Частина компенсації податку на додану вартість, отриманої підприємствами Київської області в автоматичному режимі за січень–липень поточного року складає 44% або близько 845,5 млн. гривень. Протягом аналогічного періоду 2013 року показник автоматичного відшкодування сягав лише 15% загальної суми. В тому числі, в липні 2014 року в порівнянні з червнем, обсяг автоматичного бюджетного відшкодування зріс в 2 рази і становить понад 251,5 млн. грн. відшкодованих сум. 
За 7 місяців 2014 року до державного бюджету надійшло більше 798 млн. грн. податку на прибуток. В липні поточного року  фактично надходження по даному податку становлять майже 64 млн. гривень. 
До зведеного бюджету протягом січня–липня 2014 року по ресурсним, місцевим податкам і зборам, платі за землю надійшло більше 473 млн. грн., що на 700 тис. грн. більше ніж за відповідний період минулого року.  З них до державного бюджету мобілізовано понад 71 млн. грн., до місцевого бюджету – більше 402 млн. гривень. 
Найбільший приріст надходжень спостерігається: 
  -   по екологічному податку – на 23,2 млн. грн.; 
 -   по збору за спеціальне використання лісових ресурсів – на 2,7 млн. грн.; 
 -   по єдиному податку з юридичних осіб – на 12,5 млн. грн.; 
 -   по платі за землю з юридичних осіб – на 5,4 млн. гривень.
ГУ Міндоходів у Київській області


На Київщині за рахунок перевірки тільки ризикових підприємств, надходження по актам перевірки зросли

З метою збільшення надходжень до бюджету органи Міндоходів Київщини перевірки здійснюються лише ризикових суб’єктів господарювання. Приділяється значна увага якісному проведенню документальних перевірок та якісному документуванню встановлених порушень, що сприяє безапеляційному узгодження проведених донарахувань, збільшення податкової віддачі після проведених перевірок і зростання добровільної сплати податків до бюджету. 
Так, з початку  року за результатами проведеної перевірочної роботи до державного бюджету надійшло понад 58 млн. грн., що більш як на 2,5 млн. грн. перевищує надходження минулого року. 
Протягом липня цього року підрозділами податкового та митного аудиту Київщини, за актами перевірок, до державного бюджету донараховано понад 9 млн. грн., що на 503 тис. грн. більше ніж в липні 2013 року.
ГУ Міндоходів у Київській області

Категорія: Мои файлы | Добавив: Vizen
Перегляд: 185 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0 |

Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входу

Пошук по каталогу

Сайти регіону

Статистика

ViZeN©2007-2014 Використовуються технології uCoz