Головна сторінка Селище  Гостомель Реєстрація

Вхід

Гостомельський інформаційний портал

Вітаю Вас Гість | RSS Чт, 2020-04-09, 21:58
Меню сайту

Категорії каталогу
Мои файлы [339]

Податкова
Початок » Файли » Мои файлы

На Київщині бюджет поповнюється за рахунок легалізації зарплати в “конвертах”
[ ]
Одним з основних напрямків адміністрування податку з доходів фізичних осіб в органах Міндоходів Київської області є робота з суб’єктами господарювання – юридичними та фізичними особами, що виплачують найманим працівникам заробітну плату нижче законодавчо встановленого мінімального рівня та підприємцями, що не укладають з найманими особами трудові угоди, при цьому, виплачуючи заробітну плату «в конвертах».
Нещодавно, в ході проведення обстеження місця здійснення діяльності (заклад громадського харчування), працівниками Броварської ОДПІ було встановлено, що в процесі "процвітання” бізнесу, роботодавець "забув” офіційно оформити 8 громадян, праця яких приносила прибутки. Робітники отримали  заробітну плату в "конвертах”. Перевірка виявила факти приховування доходів від оподаткування за рахунок використання «не облікованої» готівки. До сплати в бюджет донараховано податку на доходи фізичних осіб в сумі 200 тис. гривень. Матеріали перевірки передані до органів Прокуратури, Пенсійного фонду та Фонду зайнятості для прийняття рішення згідно законодавства  відносно підприємця, який приховав від оподаткування виплачену зарплату та значні суми отриманих доходів.
Всього з початку року проведено 138 перевірок суб’єктів господарювання, які виплачували заробітну плату в "конвертах”. Зазначені суб’єкти господарювання використовували працю 1881 неоформлених належним чином працівників. 
В результаті вжитих заходів по виявленим порушенням, до бюджету вже  додатково надійшло 2,6 млн. гривень. 


Гу Міндоходів у Київській області
Категорія: Мои файлы | Добавив: Vizen
Перегляд: 190 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0 |

Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входу

Пошук по каталогу

Сайти регіону

Статистика

ViZeN©2007-2014 Використовуються технології uCoz