Головна сторінка Селище  Гостомель Реєстрація

Вхід

Гостомельський інформаційний портал

Вітаю Вас Гість | RSS Ср, 2018-03-21, 06:15
Меню сайту

Категорії каталогу
Мои файлы [339]

Податкова
Початок » Файли » Мои файлы

На Київщині викрито «конвертаційний центр»
[ ]

Підрозділами податкової міліції ГУ ДФС у Київській області ліквідовано «конвертаційний центр», який надавав послуги підприємствам реального сектору економіки Київської області та м. Києва з формування незаконного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.
В ході досудового розслідування кримінального провадження встановлено злочинну групу в кількості 3-х осіб, які використовуючи підконтрольні їм підприємства, організували роботу «конвертаційного центру» з метою прикриття незаконної діяльності «живих» суб’єктів господарювання шляхом проведення фіктивних фінансово-господарських операцій, переведення безготівкових коштів у готівку та штучного завищення собівартості товарно-матеріальних цінностей.
Безготівкові кошти діючих суб’єктів господарювання надходили на рахунки транзитно – конвертаційних суб’єктів господарської діяльності у вигляді оплати за товари (роботи, послуги), після чого дані кошти конвертувались за допомогою чекових книжок у готівку за винагороду у розмірі  6 – 10 %. Податковий кредит транзитно – конвертаційних суб’єктів господарської діяльності формувався від виробників вітчизняних товарів, які мали надлишок податкового кредиту за рахунок реалізації товарів через роздрібну мережу за готівку.
За 2013 - 2014 роки, підприємствами, які входили до складу «конвертаційного центру» незаконно сформовано податковий кредит з податку на додану вартість реально діючим підприємствам на  12,5 млн. гривень.
В ході ліквідації «конвертаційного центру» проведено 6 обшуків, за результатами яких вилучено готівкових коштів на суму 398 тис. грн., печатки підприємств, оргтехніка, первинні документи та банківські картки, які використовувалися для здійснення незаконної діяльності.
На даний час проводяться слідчі дії у відношенні учасників «конвертаційного центру» з метою притягнення їх до кримінальної відповідальності.
ГУ ДФС у  Київській област

Категорія: Мои файлы | Добавив: Vizen
Перегляд: 136 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0 |

Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входу

Пошук по каталогу

Сайти регіону

Статистика

ViZeN©2007-2014 Використовуються технології uCoz