Головна сторінка Селище  Гостомель Реєстрація

Вхід

Гостомельський інформаційний портал

Вітаю Вас Гість | RSS Нд, 2020-04-05, 05:01
Меню сайту

Категорії каталогу
Мои файлы [339]

Податкова
Початок » Файли » Мои файлы

Пільга з ПДВ – постачальникам програмної продукції
[ ]
Для отримання цієї пільги реєстрація платника податку на додану вартість як суб’єкта, який застосовує особливості оподаткування податком на прибуток підприємства суб’єктів індустрії програмної продукції не потрібна. Звільнення застосовується до операцій з постачання програмної продукції і відмовитися від неї не можливо.
 Роз’яснення по цьому питанню надано в Узагальнюючій податковій консультації, затвердженій наказом Міністерством доходів і зборів України №536 від 07.10.2013 року.
Для застосування пільги не має значення, як саме замовник отримав програму – через Інтернет чи на матеріальних носіях. Послуги з технічної підтримки програм, що надаються виробником таких програм  також не оподатковуються.
Крім того, для застосування пільги не має значення кількість етапів постачання програмної продукції від особи, яка її створила, до споживача, якщо на цих етапах відбувається перехід права власності на програмну продукцію (згідно договору про передання виключних майнових прав інтелектуальної власності). Звільнення від оподаткування застосовується на всіх етапах постачання примірника комп’ютерної програми. 
Проте, не звільняються від оподаткування ПДВ операції з постачання послуг (виконання робіт) із розробки програмної продукції чи її компонентів, якщо виконавці таких послуг (робіт) не набувають права власності на таку програмну продукцію. 
Нагадаємо, що даний пільговий режим для операцій з постачання програмної продукції запроваджено тимчасово, з 1 січня 2013 до 1 січня 2023 року. 

ГУ Міндоходів у Київській області
Категорія: Мои файлы | Добавив: Vizen
Перегляд: 212 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0 |

Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входу

Пошук по каталогу

Сайти регіону

Статистика

ViZeN©2007-2014 Використовуються технології uCoz