Головна сторінка Селище  Гостомель Реєстрація

Вхід

Гостомельський інформаційний портал

Вітаю Вас Гість | RSS Нд, 2020-04-05, 07:27
Меню сайту

Категорії каталогу
Мои файлы [339]

Податкова
Початок » Файли » Мои файлы

Податковий борг можна виплатити в розстрочку
[ ]


Ірпінська ОДПІ  повідомляє ,податковий борг можна виплатити в розстрочку

Для розстрочення або відстрочення податкового боргу платнику податків необхідно подати до органу ДПС за місцем реєстрації заяву.
У заяві зазначаються суми податків, зборів, штрафних санкцій, пені, сплату яких платник податків просить розстрочити або відстрочити. Окремо необхідно відзначити термін розстрочення чи відстрочення і періоди сплати. До заяви додається економічне обгрунтування, яке складається з аналізу фінансового стану, доказів про наявність загрози виникнення або накопичення податкового боргу, графіка погашення розстрочених (відстрочених) сум та розрахунків прогнозних доходів платника, що гарантують виконання графіка погашення боргу.
Протягом 30 календарних днів з дати подання заяви керівник органу податкової служби приймає рішення про розстрочення або відстрочення податкових зобов‘язань. На наступний робочий день з дня прийняття рішення орган державної податкової служби укладає з цим платником податку відповідний договір про розстрочення або відстрочення податкового боргу. Термін дії договору починається з дати його підписання.
Розстрочення та відстрочення грошових зобов’язань або податкового боргу платника податків регламентовано ст.100 Податкового кодексу України.
Форма заяви про надання розстрочення та відстрочення грошових зобов'язань або податкового боргу платника податків затверджена наказом Міністерства фінансів України 30.11.2012 N 1261.
Довідки за телефонами: 60-026.67-544
Ірпінська ОДПІ

Категорія: Мои файлы | Добавив: Vizen
Перегляд: 219 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0 |

Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входу

Пошук по каталогу

Сайти регіону

Статистика

ViZeN©2007-2014 Використовуються технології uCoz