Головна сторінка Селище  Гостомель Реєстрація

Вхід

Гостомельський інформаційний портал

Вітаю Вас Гість | RSS Ср, 2020-04-08, 07:23
Меню сайту

Категорії каталогу
Мои файлы [339]

Податкова
Початок » Файли » Мои файлы

Працюючим пенсіонерам-підприємцям про ЄСВ
[ ]
Фізичні особи-підприємці, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, та члени сімей цих осіб, які беруть участь у провадженні ними підприємницької діяльності є платниками єдиного внеску.
Фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності, які обрали спрощену систему оподаткування, звільняються від сплати за себе єдиного внеску, якщо вони є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу. Такі особи можуть бути платниками єдиного внеску виключно за умови їх добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.
Аналіз  законодавчих норм свідчить, що фізичні особи – підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування та одночасно отримують пенсію зі зниженням пенсійного віку, зокрема, відповідно до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, розмір якої обчислено за нормами Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, можуть добровільно сплачувати єдиний внесок після досягнення пенсійного віку, встановленого Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.
Законом України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування",  передбачено право платника єдиного внеску оскаржувати в установленому законом порядку рішення органу доходів і зборів та Пенсійного фонду.
Процедура подання та розгляду органами доходів і зборів скарг на вимоги про сплату недоїмки зі сплати єдиного внеску та на рішення про нарахування пені та накладення штрафу, передбачених вказаним Законом України, визначається Порядком розгляду органами доходів і зборів скарг на вимоги про сплату недоїмки зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та  на рішення про нарахування пені та накладення штрафу, затвердженого наказом Міндоходів України.
Ірпінська ОДПІ ГУ Міндоходів у Київській області 

Категорія: Мои файлы | Добавив: Vizen
Перегляд: 183 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0 |

Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входу

Пошук по каталогу

Сайти регіону

Статистика

ViZeN©2007-2014 Використовуються технології uCoz