Головна сторінка Селище  Гостомель Реєстрація

Вхід

Гостомельський інформаційний портал

Вітаю Вас Гість | RSS Сб, 2020-04-04, 17:01
Меню сайту

Категорії каталогу
Мои файлы [339]

Податкова
Початок » Файли » Мои файлы

Про підсумки деклараційної кампанії - 2014 у Ірпінській ОДПІ ГУ Міндоходів у Київській області
[ ]

Деклараційна кампанія 2014 року пов’язана з виконанням платниками обов’язку сплати податку на доходи фізичних осіб відповідно до вимог Податкового кодексу України, згідно з положеннями якого платники податку у відповідних випадках згідно ст. 179.1 зобов’язані подавати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи, отримані ними протягом 2013 року.

          За підсумками деклараційної кампанії 2013 року до Ірпінської ОДПІ а також Бородянського та Макарівського відділень було  подано 1233 декларацій на загальну суму доходу 239459,10 тис. грн., визначено податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб в сумі 7854,5 тис. грн. по окремим видам отриманих доходів, а саме: спадщини, дарування, іноземних доходів, здачі нерухомого майна в оренду, продаж нерухомого та рухомого майна, доходів отриманих у вигляді додаткового блага та інших видів доходів.
Найбільшу кількість декларацій подано громадянами, які отримувамали дохід у вигляді спадщини та дарування подано 203 декларації, сума доходу склала 1257,20 тис. гривень.
Також платниками подано 66 декларацій про доходи від продажу нерухомого майна, 17 декларацій громадянами, які отримали іноземні доходи, 17 декларації про отриманий інвестиційний прибуток, 67 декларацій від здачі нерухомого майна в оренду та 863 декларацій про отримані інші доходи, з яких не утримано податку на доходи фізичних осіб.
За наслідками цьогорічної деклараційної кампанії виявлено 26 мільйонерів. Вони задекларували 122279,83 тис.грн. доходу. Від цієї категорії громадян місцевий бюджет додатково отримав майже 1 млн.грн.
           Відповідно до пп. 166.3.3 статті166 Податкового Кодексу України 544 громадяни скористалися правом на отримання податкового кредиту, з них по платі за навчання 382 громадянина, 102 за користування іпотечним житловим кредитом, 56 від довгострокового страхування життя, 2 громадян які понесли витрати на оплату допоміжних репродуктивних технологій та 2 громадян які використали право на включення суми витрат понесених на сплату видатків на будівництво (придбання) доступного житла, їм буде повернуто з бюджету 1356,19 тис. грн. 
Декларація на податкову знижку подається до 31 грудня включно наступного за звітним податковим роком. Разом із декларацією подаються документи для підтвердження витрат, що включаються до податкової знижки. У 2014 році платники податку таку податкову декларацію можуть подати упродовж всього року
Також Ірпінська ОДПІ ГУ Міндоходів у Київській області нагадує, що платники податків можуть скористатися сервісом електронного декларування. Подання звітності в електронному вигляді позбавляє декларанта необхідності відвідувати органи доходів і зборів. А для того, щоб скористатися можливостями сервісу платникам потрібно мати відповідне програмне забезпечення та електронний цифровий підпис, отримати який можна у відділеннях Акредитованого центру сертифікації ключів Міндоходів безкоштовно.
           Дякуємо тим громадянам, які виконуючи свій конституційний обов’язок, підтвердили прозорість отриманих доходів, адже сплачені Вами податки будуть використані на розвиток соціальної сфери!

Категорія: Мои файлы | Добавив: Vizen
Перегляд: 266 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0 |

Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входу

Пошук по каталогу

Сайти регіону

Статистика

ViZeN©2007-2014 Використовуються технології uCoz