Головна сторінка Селище  Гостомель Реєстрація

Вхід

Гостомельський інформаційний портал

Вітаю Вас Гість | RSS Нд, 2018-05-27, 02:19
Меню сайту

Категорії каталогу
Мои файлы [339]

Податкова
Початок » Файли » Мои файлы

Сільгоспвиробники Київщини користувалися «конвертаційним центром»
[ ]
Нещодавно, працівниками оперативного управління ГУ Міндоходів у Київській області припинена діяльність «конвертаційного центру». Декілька  громадян організували на території Київської області та м. Києва надання послуг по конвертації грошових коштів реально діючим суб’єктам господарської діяльності. 
Завдяки оперативно-слідчим діям, встановлено групу з 6 осіб, які маючи чіткий розподіл функціональних обов’язків, проводили конвертацію безготівкових коштів у готівку, використовуючи відкриті банківські рахунки 10 підприємств.   
Схема «конвертування» безготівкових коштів у готівку полягала у тому, що реальноіснуючі підприємства перераховували безготівкові кошти на рахунки підприємств-транзитерів, які входили до складу «конвертаційного центру», за нібито проведені роботи (товари, послуги). В свою чергу готівкові кошти отримувались кур’єрами у банківській установі, які в подальшому поверталися замовникам послуг конвертації та мінімізації, за винятком відсотків за їх конвертацію.
Загальний задекларований валовий дохід фізичних осіб-суб’єктів господарської діяльності, задіяних у роботі «конвертаційного» центру за два роки склав майже 300 млн. грн. Схемний податковий кредит сформований вигодонабувачем перевищив 40 млн. гривень.
Послугами «конвертаційного» центру систематично користувались сільськогосподарські виробники, порушуючи, при цьому, пільговий режим оподаткування. В ході розслідування встановлено, що обсяг таких операцій склав близько 30 млн. грн., що дало змогу використати пільгу та ухилитися від сплати податків на суму понад 5 млн. гривень.
Проведено ряд обшуків за результатами яких вилучено грошові кошти в сумі понад 200 тис. грн., документи, банківські картки, чекові книжки, комп’ютерні пристрої та інше приладдя, яке використовувалося зловмисниками при «конвертуванні» грошових коштів.
Слідство триває.
ГУ Міндоходів у Київській області

Категорія: Мои файлы | Добавив: Vizen
Перегляд: 119 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0 |

Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входу

Пошук по каталогу

Сайти регіону

Статистика

ViZeN©2007-2014 Використовуються технології uCoz