Головна сторінка Селище  Гостомель Реєстрація

Вхід

Гостомельський інформаційний портал

Вітаю Вас Гість | RSS Нд, 2020-04-05, 03:46
Меню сайту

Категорії каталогу
Мои файлы [339]

Податкова
Початок » Файли » Мои файлы

Верховна Рада прийняла закон про трансфертне ціноутворення
[ ]
Закон передбачає податковий контроль за трансферним ціноутворенням і передбачає застосування заходів щодо встановлення відповідності цін в операціях між пов'язаними особами рівню ринкових цін. 
Контроль за трансферним ціноутворенням здійснюватиметься при проведенні операцій, обсяг яких з кожним контрагентом становить більше 50 млн.грн. на рік: між пов'язаними особами; між особами, хоча б одне з яких зареєстровано на або території в якій ставка податку на прибуток (корпоративний податок) на 5 і більше процентних пунктів менше, ніж в Україні. 
Для контролю за трансферним ціноутворенням будуть використовуватися 5 методів з подальшою пріоритетності їх застосування: порівняльної неконтрольованої ціни (аналогів продажу); ціни перепродажу; витрати плюс; чистого прибутку; розподілу прибутку. 
Платникам податків до 1 травня року, наступного за звітним, необхідно буде  подавати звіт про контрольовані операції. Для зручності бізнесу це можливо буде зробити й в електронному вигляді. Первинні документи надаються за запитом Міністерства доходів і зборів, під час перевірки. 
В ході перевірки з трансфертного ціноутворення інші податкові питання перевірятися не будуть, а бізнесу наданий перехідний період по штрафах. Так, штрафні санкції у період з 1 вересня 2013 року по 1 вересня 2014 року застосовуватимуться символічно, у розмірі 1 гривні. Разом з тим збережений 5% штраф за неподання звітності. 
Нагадаємо, 4 липня Верховна Рада України прийняла у другому читанні законопроект «Про внесення змін в Податковий кодекс України про трансфертне ціноутворення» (№2515). На даний момент законопроект очікує на підписання Президентом України. 
Інформаційно-комунікаційний сектор Ірпінської ОДПІ
ГУ Міндоходів у Київській області 

Категорія: Мои файлы | Добавив: Vizen
Перегляд: 167 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0 |

Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входу

Пошук по каталогу

Сайти регіону

Статистика

ViZeN©2007-2014 Використовуються технології uCoz