Головна сторінка Селище  Гостомель Реєстрація

Вхід

Гостомельський інформаційний портал

Вітаю Вас Гість | RSS Чт, 2020-04-09, 09:52
Меню сайту

Категорії каталогу
Мои файлы [339]

Податкова
Початок » Файли » Мои файлы

Жителями Київщини подано майже 3 тисячі декларацій про отримані доходи за минулий рік
[ ]

Жителями Київщини подано майже 3 тисячі декларацій про отримані доходи за минулий рік
Загальна задекларована сума доходів громадян за 2014 рік становить більше 265 млн. гривень. 19 жителів Київської області задекларували отримані ними доходи в розмірі більше 1 млн. грн. на загальну суму 36,5 млн. гривень.
Самостійно задекларована сума податкових зобов’язань становить 4,3 млн. грн., з яких на сьогодні сплачено вже 1,4 млн. гривень.
Із загальної кількості поданих декларацій 6 громадян задекларували отримані доходи від операцій з інвестиційними активами у розмірі 1,1 млн. гривень. Від операцій з продажу об’єктів нерухомого майна 66 громадян задекларували доходи отримані у 2014 році. Сума доходу становить більше 24 млн. гривень. Задекларували доходи у вигляді спадщини та/чи дарування більше 500 громадян. На загальну суму майже  70 млн. гривень.
Під час проведення кампанії декларування особлива увага приділяється декларуванню доходів громадянами, які здають в найом нерухоме майно. Для цього проводиться аналіз оголошень, інших відомостей, розміщених у засобах масової інформації, в тому числі в Інтернеті, з метою виявлення громадян, які отримують доходи від здачі в оренду нерухомості, в тому числі дач, “елітних” будинків, тощо. За результатами проведення цієї роботи залучено до оподаткування 136 громадян, які здавали в найом нерухоме майно. Сума задекларованих доходів складає 6,3 млн. грн., самостійно визначені податкові зобов’язання - більше 1 млн. гривень.
Жителі Київщини активно користуються своїм правом на отримання податкової знижки, вже подано 1241 декларація. Загальна сума, що підлягає поверненню із бюджету складає 3 млн. гривень.
ГУ ДФС у Київській області

На Київщині підписано Меморандум про співпрацю
Начальник Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області Олександр Базанов, в. о. начальника Київської митниці ДФС Юрій Коваленко та голова ради територіального відділення Всеукраїнської громадської організації “Асоціація платників податків України” в Київській області Злата Лагутіна, визначили напрями подальшої співпраці, підписавши Меморандум про партнерство та співробітництво між ГУ ДФС у Київській області, Київською митницею ДФС та територіальним відділенням Всеукраїнської громадської організації “Асоціація платників податків України” в Київській області.
 Метою підписання Меморандуму є втілення ефективних форм співпраці для забезпечення участі громадськості в реалізації державної податкової та митної політики, контролю за додержанням законодавства та запобігання правопорушенням у сфері податкових та митних відносин, як з боку ГУ ДФС, митниці ДФС, так і представників бізнесу.
Відповідно до підписаного Меморандуму, територіальні органи ДФС Київської області та територіальне відділення АППУ в Київській області докладатимуть усіх зусиль для забезпечення захисту законних прав та інтересів платників, поліпшення підприємницького клімату в країні, розвитку партнерських відносин між владою і бізнесом, а також підвищення соціальної відповідальності платників.
Меморандумом передбачено взаємне представництво у консультативно-дорадчих органах ДФС та керівних органах Асоціації, обмін інформацією, співпрацю у напрямі подолання корупції та забезпечення якісного виконання своїх функцій податковими та митними органами,  масово-роз’яснювальну та консультативну робота тощо.
Сторони відзначили плідні партнерські стосунки, які обов’язково мають тривати й надалі. 
ГУ ДФС у Київській області

Категорія: Мои файлы | Добавив: Vizen
Перегляд: 266 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0 |

Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входу

Пошук по каталогу

Сайти регіону

Статистика

ViZeN©2007-2014 Використовуються технології uCoz