Сайт селища Гостомель -

Головна сторінкаСелище  Гостомель

Офіційний Гостомельський інформаційний портал

| RSSПн, 2016-12-05, 17:36
Меню сайту

Разділи новин
Робота ради [265]
Робота Гостомельської ради
Освіта, наука [115]
Життя селища [367]
Культура, спорт [101]
Робота транспорту [10]
Послуги населенню [64]

Початок » 2015 » Червень » 4 » Графік співбесід, які здійснюються за науково-педагогічним проектом «Інтелект України».
Графік співбесід, які здійснюються за науково-педагогічним проектом «Інтелект України».

До уваги батьків майбутніх першокласників!
Повідомляємо вам графік співбесід, які здійснюються за науково-педагогічним проектом «Інтелект України».

3 ЧЕРВНЯ    

1.    Гусєв Євгеній                    9:00 -9:30
2.    Ігнатюк Арсен                   9:00 -9:30
3.    Кулішов Ренат                 9:30 - 10:00
4.    Крюкова Дарія                  9:30 - 10:00
5.    Мокляк Катерина             10:00 - 10:30
6.    Черевніченко Назар        10:00 - 10:30    
7.    Галкіна Марія                 10:30 - 11:00
8.    Панасенко Владислав    10:30 - 11:00
9.    Гадач Мар’яна                11:00 - 11:30
10.    Шевченко Кристина      11:00 -  11.30           
11.    Руда Анастасія            11:30 - 12:00
12.    Москалець Олександр 11:30 - 12:00
13.    Косякова Меланія        12:00 - 12:30
14.    Кораль Кирил              12:00 - 12:30
15.    Колодій Мирослав       12:30 - 13:00
16.    Ящук Іван                    12:30 - 13:00

4 ЧЕРВНЯ

1.    Арзуманян Макар         9:00 -9:30
2.    Петровський Богдан     9:00 -9:30
3.    Мартиновець Богдан    9:30 - 10:00
4.    Станішевський Влад    9:30 - 10:00
5.    Осадча Яна                10:00 - 10:30
6.    Неїжпапа Максим       10:00 - 10:30
7.    Курамагамедова Мадіна    10:30 - 11:00
8.    Ковтун Вікторія      10:30 - 11:00
9.    Кучерявий Іван      11:00 - 11:30
10.    Шпілева Софія       11:00 - 11:30
11.    Волинець Ірина      11:30 - 12:00
12.    Гончаренко Ульяна    11:30 - 12:00
13.    Жигадло Давид      12:00 - 12:30
14.    Задворний Денис    12:00 - 12:30    
15.    Янковський Арсеній    12:30 - 13:00
16.    Федченко Вікторія    12:30 - 13:00

5 ЧЕРВНЯ

1.    Івженко Ілля                    9:00 -9:30
2.    Івженко Вікторія               9:00 -9:30
3.    Шулятицька Марія    9:30 - 10:00
4.    Шульга Ксенія        9:30 - 10:00
5.    Вознюк Гліб                  10:00 - 10:30
6.    Вознюк Ілля                  10:00 - 10:30
7.    Галицький Роман    10:30 - 11:00
8.    Кузьменко Олександр    10:30 - 11:00
9.    Власюк Максим      11:00 - 11:30
10.    Гуменюк Марія        11:00 - 11:30
11.    Згерський Євген    11:30 - 12:00
12.    Митрофанов Олександр    11:30 - 12:00
13.    Соколов Дмитро    12:00 - 12:30
14.    Соколова Вікторія    12:00 - 12:30
15.    Богдан Христина    12:30 - 13:00
16.    Небога Віктор                  12:30 - 13:00

8 ЧЕРВНЯ

1.    Стеблевська Єлизавета    9:00 -9:30
2.    Костенко Нікіта           9:00 -9:30
3.    Чіх Андрій                   9:30 - 10:00
4.    Романюк Глафіра     9:30 - 10:00
5.    Бурлачук Назар        10:00 - 10:30
6.    Латко Віка        10:00 - 10:30
7.    Олійник Микита    10:30 - 11:00
8.    Сапоненко Дар’я    10:30 - 11:00
9.    Цибуленко Дмитро    11:00 - 11:30
10.    Цибуленко Олександр    11:00 - 11:30
11.    Василенко Владислав    11:30 – 12:00
12.    Винниченко Станіслав    12:00 - 12:30
13.    Антонюк Володимир    12:00 - 12:30
14.    Бушуйкін Ігор                  12:30 - 13:00
15.    Власюк Уляна                  12:30 - 13:00

До відома батьків,  діти яких відсутні у списках, але хотіли б пройти співбесіду можна зателефонувати за номером  32-800.

Категорія: Освіта, наука | Переглядів: 285 | Рейтинг: 0.0 |

Всього коментарів: 0
Форма входу

Календар новин
«  Червень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Пошук по новинах

Сайти регіону

Статистика

Володимир Захлюпаний © 2007-2012Використовуються технології uCoz