Головна сторінкаСелище  Гостомель

Офіційний Гостомельський інформаційний портал

| RSSПн, 2020-02-24, 06:04
Меню сайту

Разділи новин
Робота ради [265]
Робота Гостомельської ради
Освіта, наука [115]
Життя селища [367]
Культура, спорт [101]
Робота транспорту [10]
Послуги населенню [64]

Початок » 2010 » Жовтень » 24 » ПЕРЕЛІК ПАРТІЙ ЗАРЕЄСТРОВАНИХ ПО БАГАТОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ З ВИБОРІВ ДЕПУТАТІВ ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.
ПЕРЕЛІК ПАРТІЙ ЗАРЕЄСТРОВАНИХ ПО БАГАТОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ З ВИБОРІВ ДЕПУТАТІВ ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.
1. Ірпінська міська організація Партії регіонів (Мельник Петро Володимирович; Ярошенко Ірина Володимирівна; Глущенко Леонід Миколайович; Мацелик Тетяна Олександрівна; Сусловець Олександ Павлович)
 
2. Ірпінська міська організація політичної партії Всеукраїнського об’єднання „Батьківщина” (Сотніков Олег Леонідович; Ващенко В’ячеслав Миколайович; Ковальчук Михайло Григорович; Журавель Костянтин Миколайович; Ковальчук Ярослав Олексійович)
 
3. Ірпінська міська організація партії „Народна влада” (Масляник Владислав Олегович; Паліс Христина Сергіївна; Головкевич Микола Михайлович; Степаненко Сергій Іванович; Репа Всеволод Андрійович)
 
4. Ірпінська міська організація Української Народної Партії (Скрипленко Тетяна Петрівна; Гурін Віктор Вікторович; Тромса Олег Васильович; Смолянчук Наталія Вікторівна; Кудрявцева Ганна Андріївна)
 
5. Ірпінська міська партійна організація Народної партії (Ященко Петро Іванович; Чернявський Микола Олександрович; Ілюхін В’ячеслав Станіславович; Плахотний Валерій Володимирович; Сичук Станіслав Миколайович)
 
6. Ірпінська міська організація Партії Зелених України (Тузинський Микола Анатолійович; Намазов Едуард Алімович; Янгаличев Наріман Наріманович; Тузинський Анатолій Андрійович)
 
7. Ірпінська міська організація Всеукраїнського об’єднання „Свобода” (Мельничук Богдан Омелянович; Ополінський Олег Анатолійович; Бєлова Парасковія Іванівна; Оунівець Марія Володимирівна; Домбровський Ігор Ростиславович)
 
8. Ірпінська міська організація Політичної партії „Зелені” (Сокотюк Олексій Миколайович; Юрченко Артур Олександрович; Тумик Олег Іванович; Удовиченко Максим Володимирович; Матюшенко Михайло Юрійович)
 
9. Ірпінська міська партійна організація політичної партії „Сильна Україна” (Кобринець Аркадій Володимирович; Бусел Тимофій В’ячеславович; Захлюпаний Володимир Миколайович; Родак Андрій Васильович; Григоренко Юрій Борисович)
 
10. Ірпінська міська партійна організація Політичної партії „Нова політика” (Михальчук Олег Володимирович; Чурілов Геннадій Геннадійович; Одарич Анатолій Петрович; Горбунов Сергій Іванович; Фіті сов Сергій Олександрович)
 
11. Ірпінська міська організація Політичної партії „Фронт змін” (Денисенко Юрій Олександрович; Калічка Артем Андрійович; Карєв Костянтин Юрійович; Чуніхін Олег Миколайович; Пешко Олександра Петрівна)
 
12. Ірпінська міська організація Політичної партії „За Україну!” (Лясківський Петро Миколайович; Лисенко Олена Олександрівна; Гірник Степан Павлович; Чмихов Михайло Васильович; Витриховська Олександра Михайлівна)
 
13. Ірпінська міська організація Політичної партії „Наша Україна” (Ярмош Олександр Миколайович; Прозняков Денис Вадимович; Марченко Володимир Іванович; Терещенко Алла Іванівна; Ядак Інна Олексіївна)
 
14. Ірпінська міська Політична партія „Сила і Честь” (Соколова Людмила Миколаївна; Шеламов Ігор Сергійович; Сокотюк Дмитро Миколайович; Бондарєв Олексій Григорович; Левченко Анатолій Михайлович)
 
15. Ірпінська міська партійна організація політичної партії „Всеукраїнська партія „Дітей війни”” (Руришин Іван Софронович; Федорова Руслана Іванівна; Мазур Олександр Миколайович; Кушнір Тетяна Петрівна; Макитренко Вероніка Миколаївна)
 
16. Ірпінська міська партійна організація „Соціалістичної партії України” (Небога Віктор Григорович; Лунгу Валерій Дмитрович; Прохоренко Анатолій Валерійович; Кабанова Раїса Михайлівна; Владовський Віктор Іванович)
 
17. Ірпінська міська організація політичної партії „Третя Сила” (ПТС). (Карплюк Володимир Андрійович; Карпенко Богдан Валерійович; Співак Володимир Миколайович; Бойчук Наталія Анатоліївна; Гриценко Сергій Сергійович)
 
18. Ірпінська міська крайова організація Політичної партії „Велика Україна” (Павлюченко Андрій Вікторович; Мошко Олександр Васильович; Самолюк Марія Анатоліївна; Довгий Анатолій Петрович; Молчанов Володимир Володимирович)
 
19. Ірпінська міська організація Політичної партії „УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка” (Місяць Ярослав Анатолійович; Власюк Марина Ігорівна; Тішин Сергій Борисович; Маркушин Олександр Григорович; Міглазов Іван Григорович)
 
20. Ірпінська міська організація у Київській області Політичної партії „Союз Лівих Сил” (Кушнір Олександр Григорович; Лялюшко Валентина Олексіївна; Краснянський Сергій Олександрович; Луценко Євгеній Васильович; Буренко Тамара Олексіївна)
21. Ірпінська міська організація Громадянської партії „ПОРА” (Криворучко Тарас Григорович; Омельчук Павло Петрович; Мельник Юрій Васильович; Шум Іван Володимирович; Горянський Володимир Вікторович)
 
22. Ірпінська міська організація політичної партії „Українська платформа” (Глушаненко Ілля Олександрович; Павленко Ніна Василівна; Турутько Олег Павлович, Ахаладзе Георгій Миколайович; Гарник Надія Анатоліївна)
 
23. Ірпінська міська організація Української Республіканської партії „Собор” (Краплина Марія Василівна; Стельмашив Артем Кирилович; Гончар Олександр Миколайович; Пичинюк Сергій Олександрович; Сухоліт Наталія Григорівна)
 
24. Ірпінська міська організація Народний Рух України (Редич Олександр Володимирович; Сідько Сергій Кузьмич; Берешко-Камінська Юлія Миколаївна; Гуля Євген Васильович; Шумейко Володимир Вікторович)
 
25. Ірпінська міська організація Української соціал-демократичної партії (УСДП) (Калинка Анатолій Степанович; Нігован Євген Олександрович; Носенко Ігор Васильович; Антонюк Євгенія Петрівна; Ільницька Яна Людвигіна)
 
26. Ірпінська міська організація Єдиного Центру (Нікулін Віктор Петрович; Пронякін Борис Анатолійович; Даниленко Анатолій Григорович; Уріадкопєлі Артем Валер’янович; Олійник Олег Романович )
 
27. Ірпінська міська в Київській області організація Соціально-екологічної партії „Союз. Чорнобиль. Україна” (Агасанов Руслан Вікторович; Романенко Юрій Вікторович; Ткачов Максим Сергійович; Герасименко Сергій Іванович)
 
28. Ірпінська міська організація партії Християнсько-Демократичний Союз (Шульга Галина Авксентіївна; Затулко Андрій Володимирович; Пошаталов Євген Олександрович; Нечипоренко Галина Адольфіївна; Кармазін Микола Анатолійович)
 
29. Ірпінська міська організація Партії Пенсіонерів України (Котов Павло Володимирович; Малишев Вадим Ігорович; Вишнецький Дмитро Леонідович)
 
30. Ірпінська міська організація Демократичної партії Україна (Свистович Мирослава Богданівна; Димура Микола Миколайович; Ніколаєв Всеволод Петрович; Ледньова Тетяна Андріїївна; Незарець В’ячеслав Володимирович)
 
31. Ірпінська міська організація політичної партії „Громадянська позиція” (Куценко Святослав Вікторович; Рудченко Олег Миколайович; Карманюк Олена Петрівна; Автанділов Юрій Володимирович; Бондаренко Олександр Васильович)
 
32. Ірпінська міська партійна організація політичної партії „Совість України” (Воронов Євгеній Миколайович; Передков Костянтин Якович; Сініченко Сергій Володимирович)
 
33. Ірпінська міська організація Політичної Партії „Рідне місто ” (Єрмейчук Світлана Миколаївна; Нестеренко Віктор Іванович; Троценко Валерій Миколайович; Євгеньєв Дмитро Сергійович; Троценко Максим Валерійович)
 
34. Ірпінська міська партійна організація Комуністичної партії України (Рябець Світлана Валентинівна; Корнієнко Ольга Павлівна; Райко Анатолій Миколайович; Матвієць Іван Олександрович; Лінчук Ніна Миколаївна)
 
35. Ірпінська міська організація Української Національної Асамблеї (Курсін Антон Володимирович; Бондаренко Андрій Володимирович; Коломієць Сергій Олександрович; Костура Донута Василівна; Точилін Василь Вікторович)
 
36. Ірпінська міська організація зеленої екологічної партії України „Райдуга” (Довбуш Ярослав Сергійович; Луговий Дмитро Миколайович; Панчій Тарас Михайлович; Кусяк Андрій Васильович; Колодич Марія Сергіївна)
 
37. Ірпінська міська організація „Соціал-демократичної партії України ⁄об’єднаної ” (Скуратовський Сергій Володимирович)
 
38. Ірпінська міська організація партії „ Справедливість” (Піддубна Діна Михайлівна; Оніщенко Наталія Олександровна; Боровик Олена Валеріївна; Максимчук Галина Сергіївна; Федірко Ольга Михайлівна)
 
39. Ірпінська міська організація Народно-Демократичної партії (Саприкін Лариса Анатоліївна; Зенченко Олександр Федорович; Шилов Віктор Дмитрович; Богуславський Олексій Григорович; Спасібо Сергій Григорович)
 
40. Ірпінська міська організація „ Європейська партія України” (Бойчук Уляна Василівна; Щербенко Марина Петрівна; Шевченко Олександр Романович; Гомелюк Людмила Василівна; Собко Іван Петрович)
 
41. Ірпінська міська організація „Партія захисників Вітчизни” (Шиленко Валентина Михайлівна; Зайцев Віктор Адамович; Остапченко В’ячеслав Вікторович; Мілевський Павло Володимирович)
 
42. Ірпінська міська партійна організація Народної Екологічної Партії (Негода Володимир Васильович; Гордієнко Сергій Анатолійович; Бондаренко Тетяна Георгіївна; Зінченко Олександр Олександрович; Дзюбан Євгеній Олександрович)
 
Категорія: Життя селища | Переглядів: 2845 | Рейтинг: 1.0 |

Всього коментарів: 0
Форма входу

Календар новин
«  Жовтень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Пошук по новинах

Сайти регіону

Статистика

Володимир Захлюпаний © 2007-2012Використовуються технології uCoz