Головна сторінка Селище  Гостомель Реєстрація

Вхід

Гостомельський інформаційний портал

Вітаю Вас Гість | RSS Нд, 2024-03-03, 20:25
Меню сайту

Категорії каталогу
Освіта, наука [2]
Виробництво [0]
Влада [7]
Соціальне життя [4]
Будівництво [1]
Вибори [0]

Каталог статей
Початок » Статті » Влада

Депутатам довелось попрацювати
За 2007 рік було проведено 12 сесій Гостомельської селищної ради, на яких було розглянуто 1137 заяв громадян щодо врегулювання земельних відносин, 58 заяв від організацій та підприємств щодо прийому - передачі об'єктів, розташованих в селищі Гостомель, та з інших питань.
Ключові питання, які порушуються на сесіях -це благоустрій селища, зміни до рішення про селищний бюджет, питання врегулювання земельних відносин.
Серед таких хочу відзначити рішення про створення двох парків по вулиці Леніна: парк Пам'яті героям та жертвам Чорно¬бильської трагедії (урочисте відкриття відбулось 24 квітня 2007 р.) та парк відпочинку, який в селищі вже називають «парком закоханих».
Також серед визначних подій 2007 року треба назвати відкриття нового стадіону, який вже прийняв учасників змагань першості Києво-Святошинського району з футболу.
2007 рік став стартом до нових досягнень та злетів наших футбольних команд ФК «Гостомель» та ФК «Факел», які в наступному році будуть грати з набагато сильнішими клубами. З відкриттям стадіо¬ну в селищі та у зв'язку з тим, що багато молоді мають бажання займатися футболом, Гостомельська селищна рада прийняла рішення про прийняття на роботу двох тренерів для підготовки молодіжних футбольних команд. Вдалих стартів та перемог Вам!
Неодноразово сесія приймала рішення про передачу на баланс територіальної громади селища об'єктів комунальної власності, розташованих на її території.
Мова йде про наші школи, ЦТДЮ та поліклініку. Ми вважаємо, що пи¬тання дуже важливе - бо це наші діти, наші люди і нас не може не турбувати фінансування даних закладів. На сьогоднішній день Ірпінська міська рада розглядає можливість передачі на баланс Гостомельської селищної ради приміщення школи у військовому містечку. До речі, в ції школі ми відкрили дитячий садочок для 70 малюків тим самим вирішивши проблему багатьох сімей, як не мали можливості влаштувати дитину у дошкіль¬ний навчальний заклад.
Підбиваючи результати року, не можна не згадати про наших нових друзів, з якими ми підписали Угоду про економічне, науково-технічне і культурне співробітництво між сели-щем Гостомель та гміною Надажин (Республіка Польща). Угода вже почала діяти: відбувся обмін делегаціями, була досягнута домовленість про безкоштовне лікування з клініці Мови та слуху м.Надажин однієї дитини з Гостомеля.
В новому році хочу побажати Bciм гостомельцям здоров'я, щастя, благополуччя, родинного затишку та впевненості у завтрашньому дні!
Олена Кислиця, секретар селищної ради

 
Категорія: Влада | Добавив: gostomel (2008-01-03) | Автор: Олена Кислиця
Переглядів: 1427 | Комментарії: 1 | Рейтинг: 0.0

Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входу

Пошук по каталогу

Сайти регіону

Статистика

ViZeN©2007-2014 Використовуються технології uCoz