Головна сторінка Селище  Гостомель Реєстрація

Вхід

Гостомельський інформаційний портал

Вітаю Вас Гість | RSS Нд, 2020-05-31, 05:51
Меню сайту

Дошка оголошень
Початок » Дошка оголошень » Будівництво » Строительные материалы и оборудование

В категорії оголошень: 128
Показано оголошень: 1-20
Сторінки: 1 2 3 ... 6 7 »


Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментаріям · Завантаженням
Пропоную до продажу газові котли для опалення Hermann (Херман). В наявності є обладнання настінного і підлогового типу, призначеного для опалення як жилих, так і адміністративних приміщень. Також, є одноконтурні і двоконтурні моделі. Котли даної торгової марки простоті у використанні і мають високу енергоефективність, так як економно витрачають газ. До того ж, таке обладнання має достатньо довгий період експлуатації. За необхідності, також є можливість комплектації Вашої опалювальної техніки всіма додатковими пристроями.
Строительные материалы и оборудование | Переглядів: 234 | Дата: 2015-11-04 | Коментарі (0)

Пропонуємо до продажу опалювальні котли польської фірми Galmet (Галмет), працюючі на всіх видах твердого палива: на дровах і дров'яних відходах, вугіллі, пеллетах, брикеті. Модельний ряд включає твердопаливні котли, призначені для опалення не тільки житлових приміщень, а й для обігріву адміністративних будівель і промислових споруд. Обладнання даної торгівельної марки вирізняється високою ефективністю роботи, економним використанням твердого палива та довгим терміном експлуатації. За необхідності, також надаємо можливість комплектації Вашої опалювальної техніки всіма додатковими пристроями. Високий рівень обслуговування і доступна ціна обладнання – це головні складові нашої роботи!

Пропонуємо до продажу опалювальні котли Анкот, працюючі на всіх видах твердого палива: на дровах і дров'яних відходах, вугіллі, пеллетах, брикеті. Модельний ряд включає твердопаливні котли, призначені для опалення не тільки житлових приміщень, а й для обігріву адміністративних будівель і промислових споруд. Обладнання даної торгівельної марки вирізняється високою ефективністю роботи, економним використанням твердого палива та довгим терміном експлуатації. За необхідності, також надаємо можливість комплектації Вашої опалювальної техніки всіма додатковими пристроями. Високий рівень обслуговування і доступна ціна обладнання – це головні складові нашої роботи!

Пропонуємо до продажу опалювальні котли Стропува (Stropuva), працюючі на всіх видах твердого палива: на дровах і дров'яних відходах, вугіллі, пеллетах, брикеті. Модельний ряд включає твердопаливні котли, призначені для опалення не тільки житлових приміщень, а й для обігріву адміністративних будівель і промислових споруд. Обладнання даної торгівельної марки вирізняється високою ефективністю роботи, економним використанням твердого палива та довгим терміном експлуатації. За необхідності, також надаємо можливість комплектації Вашої опалювальної техніки всіма додатковими пристроями. Високий рівень обслуговування і доступна ціна обладнання – це головні складові нашої роботи!

Пропонуємо до продажу опалювальні котли Стропува (Stropuva), працюючі на всіх видах твердого палива: на дровах і дров'яних відходах, вугіллі, пеллетах, брикеті. Модельний ряд включає твердопаливні котли, призначені для опалення не тільки житлових приміщень, а й для обігріву адміністративних будівель і промислових споруд. Обладнання даної торгівельної марки вирізняється високою ефективністю роботи, економним використанням твердого палива та довгим терміном експлуатації. За необхідності, також надаємо можливість комплектації Вашої опалювальної техніки всіма додатковими пристроями. Високий рівень обслуговування і доступна ціна обладнання – це головні складові нашої роботи!

Пропонуємо: -МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ КОНСТРУКЦІЇ( вікна ,балкони, інші консрукції), діє програма еноргозбереження 30% компенсує держава!!) -МЕТАЛЕВІ ДВЕРІ -ВОРОТА ТА АВТОМАТИКА -ЖАЛЮЗІ ТА РОЛЕТИ -ОРЕНДА БУДІВЕЛЬНИХ РИШТУВАНЬ Ми працюємо для Вас вже 9 років! Слава (050) 410-94-22, (097) 435-24-63, (04578)6-03-34 Індивідуальний підхід,гнучка система знижок!

Економити до 20% газу можливо, вмонтувавши «ЕВН-ЮТЦ» у Вашу опалювальну систему. Міні-котли «ЕВН-ЮТЦ» призначені для автономних систем опалення в в житлових, громадських, виробничих, складських приміщеннях, дач, гаражів, теплиць, тваринних ферм та ін. Використовуються для підготовки гарячої води з використанням бойлерів непрямої дії та незамінні там, де відсутній мережевий газ, а параметри струму нестабільні. Економія електроенергії завдяки «ЕВН-ЮТЦ» на 30-40% більша у порівнянні з іншими видами електрокотлів. Ми пропонуємо Вам моделі «ЕВН-ЮТЦ» потужністю від 2,5 до 15 кВт (можливе збільшення потужності за бажанням замовника), окремо та в комплекті за ціною від 2235 грн. Гарантія 3 роки! Розвинута система знижок! Безкоштовна доставка по усій Україні! Своя електрика завжди дешевша за чужий газ!

Пенопласт и термоблоки от завода "Теплозвукоизоляция", немецкое оборудование, ГОСТовские параметры. Цены производителя.

Міні-котли «ЕВН-ЮТЦ» призначені для автономних систем опалення в в житлових, громадських, виробничих, складських приміщеннях, дач, гаражів, теплиць, тваринних ферм та ін. Використовуються для підготовки гарячої води з використанням бойлерів непрямої дії та незамінні там, де відсутній мережевий газ, а параметри струму нестабільні. Економія електроенергії завдяки «ЕВН-ЮТЦ» на 30-40% більша у порівнянні з іншими видами електрокотлів. Ми пропонуємо Вам моделі «ЕВН-ЮТЦ» потужністю від 2,5 до 15 кВт (можливе збільшення потужності за бажанням замовника), окремо та в комплекті (вартість уточнюйте). Гарантія 3 роки! Розвинута система знижок! Безкоштовна доставка по усій Україні! Своя електрика завжди дешевша за чужий газ! КУПУЙ УКРАЇНСЬКЕ! З рідним - тепліше!

Продається контейнер металевий морський 210х265х250. Самовивіз з Гостомеля. 5000 грн.


Міні-котли «ЕВН-ЮТЦ» призначені для автономних систем опалення в в житлових, громадських, виробничих, складських приміщеннях, дач, гаражів, теплиць, тваринних ферм та ін. Використовуються для підготовки гарячої води з використанням бойлерів непрямої дії та незамінні там, де відсутній мережевий газ, а параметри струму нестабільні. Економія електроенергії завдяки «ЕВН-ЮТЦ» на 30-40% більша у порівнянні з іншими видами електрокотлів. Ми пропонуємо Вам моделі «ЕВН-ЮТЦ» потужністю від 2,5 до 15 кВт (можливе збільшення потужності за бажанням замовника), окремо - за ціною від 1750 грн. та в комплекті (ціну уточнюйте). Гарантія 3 роки! Розвинута система знижок! Безкоштовна доставка по усій Україні! Своя електрика завжди дешевша за чужий газ! КУПУЙ УКРАЇНСЬКЕ! З рідним - тепліше!

Вывезти мусор.Доставить строительный материал, в любое удобное для Вас время,на любой этаж. Транспорт+бригада грузчиков.

Міні-котли «ЕВН-ЮТЦ» призначені для автономних систем опалення в в житлових, громадських, виробничих, складських приміщеннях, дач, гаражів, теплиць, тваринних ферм та ін. Використовуються для підготовки гарячої води з використанням бойлерів непрямої дії та незамінні там, де відсутній мережевий газ, а параметри струму нестабільні. Економія електроенергії завдяки «ЕВН-ЮТЦ» на 30-40% більша у порівнянні з іншими видами електрокотлів. Ми пропонуємо Вам моделі «ЕВН-ЮТЦ» потужністю від 2,5 до 15 кВт (можливе збільшення потужності за бажанням замовника) за ціною від 1750 грн. Гарантія 3 роки! Розвинута система знижок! Безкоштовна доставка по усій Україні! Своя електрика завжди дешевша за чужий газ! Ласкаво просимо у світ тепла і комфорту!

Міні-котли «ЕВН-ЮТЦ» призначені для автономних систем опалення в в житлових, громадських, виробничих, складських приміщеннях, дач, гаражів, теплиць, тваринних ферм та ін. Використовуються для підготовки гарячої води з використанням бойлерів непрямої дії та незамінні там, де відсутній мережевий газ, а параметри струму нестабільні. Економія електроенергії завдяки «ЕВН-ЮТЦ» на 30-40% більша у порівнянні з іншими видами електрокотлів. Ми пропонуємо Вам моделі «ЕВН-ЮТЦ» потужністю від 2,5 до 15 кВт (можливе збільшення потужності за бажанням замовника). Гарантія 3 роки! Розвинута система знижок! Безкоштовна доставка по усій Україні! Своя електрика завжди дешевша за чужий газ! Ласкаво просимо у світ тепла і комфорту!

Міні-котли «ЕВН-ЮТЦ» призначені для автономних систем опалення в в житлових, громадських, виробничих, складських приміщеннях, дач, гаражів, теплиць, тваринних ферм та ін. Використовуються для підготовки гарячої води з використанням бойлерів непрямої дії та незамінні там, де відсутній мережевий газ, а параметри струму нестабільні. Економія електроенергії завдяки «ЕВН-ЮТЦ» на 30-40% більша у порівнянні з іншими видами електрокотлів. Ми пропонуємо Вам моделі «ЕВН-ЮТЦ» потужністю від 2,5 до 15 кВт (можливе збільшення потужності за бажанням замовника) за ціною від 1460-3998 грн (в залежності від потужності та комплектації). Гарантія 3 роки! Розвинута система знижок! Безкоштовна доставка по усій Україні! УВАГА АКЦІЯ! Тільки зараз при покупці комплекту Ви можете отримати 10% знижку на циркуляційний насос, розширювальний бачок, групу безпеки та заощадити свої кошти! Ласкаво просимо у світ тепла і комфорту!

Компания «Мегасфера» предлагает Вам уникальную услугу — изготовление комплекта дома из сип панелей, sip панелей по канадской технологии в заводских условиях. Наши специалисты по согласованному с Вами проекту, в течение одной-двух недель изготовят силовой комплект будущего дома и подготовят его к транспортировке на строительную площадку в любую точку Украины. Также мы производим шефмонтаж и обучение бригад строительству по данной технологии.

Паркетная доска пола Основой нашей конструкции является особая конструкция среднего слоя (ровный стабильный и прочный средний слой) Широкая цветовая гамма (возможность выбрать цвет из уже имеющихся, или подобрать свой!) Предлагаемые нами материалы изготовлены из натурального сырья с использованием инновационных технологий. (097) 171 62 98 Сергей

Компания "Мегасфера" является одним из ведущих производителей стеновых и кровельных сэндвич-панелей и предлагает своим клиентам сэндвич-панели по низким ценам непосредственно от производителя. Сендвич панели стеновые, кровельные, половинчатые, с комплекцией минеральная вата - 50,60,80,100,120,150,200- ZN/ZN. ZN/RAL. RAL/RAL. Длина 2 - 12 м. Сендвич панели стеновые, кровельные, половинчатые, с комплекцией пенополистирол - 50,60,80,100,120,150,200- ZN/ZN. ZN/RAL. RAL/RAL. Длина 2 - 12 м. Наша компания поможет покупателям рассчитать, спроектировать, отгрузить или доставить сэндвич-панели в любом количестве и любых видов по всей территории Украины. Сэндвич-панели широко применяются для строительства различных зданий, в том числе, для возведения торговых и офисных помещений, сельскохозяйственных зданий, складских помещений, промышленных корпусов.

Компания «Мегасфера» ООО предлагает Вам продукцию собственного производства, предназначенную для малоэтажного строительства - СИП/ SIP панели, которые идеально подходят для строительства домов, коттеджей, мотелей, загородных ресторанов, баз отдыха, промышленных, складских и торговых помещений. Сип/sip панель состоит из двух листов OSB-3 (ориентированной стружечной плиты), толщиной 10-18 мм и пенополистирола ПСБ-С 25 ГОСТ, толщиной 100 - 200 мм. Панели склеиваются полиуретановым клеем фирмы «Henkel» под давлением пресса 18 тонн. Плита OSB-3 предназначена для использования в качестве несущей панели во влажной среде. Производство, продажа, доставка сип/sip панелей по всей Украине. Мы будем рады видеть Вас среди наших клиентов.

Натяжные потолки
- широкая цветовая гамма;
- высокая прочность материала;
- долгий срок службы;
- доступные цены
Основными достоинствами натяжных потолков являются быстрота производства, идеально ровная поверхность, уход за ними очень прост и не требует усилий и финансовых затрат.
Вызов замерщика-консультанта – бесплатно!
Заводская гарантия 12 лет

Форма входу

Пошук оголошень

Сайти регіону

Статистика

ViZeN©2007-2014 Використовуються технології uCoz