Послуги населенню [64]

Початок » 2009 » Липень » 26 » Товариська зустріч: ФК “Кімерка” сильніша за ФК “Склозавод”
Товариська зустріч: ФК “Кімерка” сильніша за ФК “Склозавод”
В суботу 26.08.09 на центральному стадіоні с. Гостомель відбулася товариська зустріч між дворовими командами Гостомеля: ФК “Кімерка” – ФК “Склозавод”, яка була присвячена здоровому способу життя.
Незважаючи на статус гри, інтерес до матчу був великий – трибуни були заповнені на 75 відсотків.
 Початок поєдинку як і в цілому гра проходила за повної переваги умовних господарів поля, команди ФК “Кімерка”. Футболісти із Кімерки і в обороні, і в нападі були на голову вище своїх суперників.
 Протягом першого тайму ФК “Склозавод” створив декілька небезпечних ситуацій, але на перерву команди пішли за рахунку 1:0 на користь ФК “Кімерка”. В ході перерви команди внесли корективи у склади команд.
 У другому таймі склалося враження, що ФК “Склозавод” фізично слабше за своїх суперників. Команда грала повільно. Та ж кількість комбінацій, яку вони намагалися провести, легко переривалася захисниками ФК “Кімерка”. Все, що команда змогла зробити у цьому таймі – це створити три-чотири небезпечних моменти біля воріт суперників. Вже після другого пропущеного заводчанами м’яча стало зрозуміло, що зустріч програна. Команда ФК “Кімерка” приємно здивувала вболівальників красивими комбінаціями, злагодженою, швидкою грою, прекрасним дриблінгом, довгими, на кшталт бразильських, пасами та добре поставленими ударами по воротах, чудовою фізичною підготовкою. Крок за кроком вони наближалися до своєї перемоги, створюючи на половині поля команди ФК “Склозавод” напругу.
 До кінця другого тайму гравці ФК “Кімерка” мали ще шанс збільшити рахунок.
 В підсумку маємо результат: ФК “Кімерка” 4:0 ФК “Склозавод”.
 Що ж допомогло перемогти команді ФК “Кімерка”? Злагодженість, єдиний дух команди, азарт, бажання відчути себе переможцями – ось основні складові успіху команди.
 Гідним завершенням таких товариських зустрічей є святкування результатів матчу, якими б вони не були – завжди в наших зустрічах перемагає дружба!
 Обидві команди, дякують за гарний стан газону директору стадіону Венгеру Олександру.
 Також команди дякують всім любителям футболу за участь і підтримку. Особлива подяка вболівальникам обох команд. Адже це теж і ваше свято.
 Від усієї душі вітаємо переможців!

Категорія: Культура, спорт | Переглядів: 2084 | Рейтинг: 5.0 |

Всього коментарів: 5
1 VELOR
0
Не смотря на счет 4-0 игра получилась очень интересная. Всем учасникам матча большой респект:)))))))))) Я надеюсь на продолжение !