Робота транспорту [10]
Послуги населенню [64]

Початок » 2009 » Липень » 26
В суботу 26.08.09 на центральному стадіоні с. Гостомель відбулася товариська зустріч між дворовими командами Гостомеля: ФК “Кімерка” – ФК “Склозавод”, яка була присвячена здоровому способу життя.
Незважаючи на статус гри, інтерес до матчу був великий – трибуни були заповнені на 75 відсотків.
 Початок поєдинку як і в цілому гра проходила за повної переваги умовних господарів поля, команди ФК “Кімерка”. Футболісти із Кімерки і в обороні, і в нападі були на голову вище своїх суперників.
 Протягом першого тайму ФК “Склозавод” створив декілька небезпечних ситуацій, але на перерву команди пішли за рахунку 1:0 на користь ФК “Кімерка”. В ході перерви команди внесли корективи у склади команд.
 У другому таймі склалося враження, що ФК “Склозавод” фізично слабше за своїх суперників. Команда грала повільно. Та ж кількість комбінацій, яку вони намагалися провести, легко переривалася захисниками ФК “Кімерка”. Все, що команда змогла зробити у цьому таймі – це с ... Читати далі »
Категорія: Культура, спорт | Переглядів: 2082 | Дата: 2009-07-26 | Рейтинг: 5.0/2 | Коментарі (5)

11-й тур (18.07-19.07) приніс велику радість вболівальникам. Адже всі три гостомельські команди виграли свої матчі.
ФК “Гостомель” 3:2 ФК “Новосілки”
ФК “Факел” (Гостомель) 3:0 ФК “Фанат” (Боярка)
ФК “Міраж” (Гостомель) 3:0 ФК “Старт” (Боярка).
Футбольний матч між командами ФК “Міраж” (Гостомель) та ФК “Старт” (Боярка) не відбувся через неявку команди гостей. В результаті команді ФК “Старт” (Боярка) зарахована технічна поразка з рахунком 3:0.
Футбольні клуби Гостомеля дякують вболівальникам за підтримку та запрошують відвідувати кожен матч за участю улюбленої команди.

Після двотижневої перерви стартував 10-й тур Києво-Святошинської ліги з футболу в якій продовжують грати 3 гостомельські команди.
У цьому турі (11.07-12.07), маємо такі результати:
Міраж (Гостомель) 3:1 Шпильки-2
(Голи: Попов Геннадій, Работін Володимир, Дебелий Андрій (з пенальті)).
 ФК “Факел” (Гостомель) 2:0 ФК “Старт” (Боярка)
 ФК “Чабани” 4:0 ФК “Гостомель”

Підсумки виступу команди ФК “Міраж” (Гостомель) у першому колі чемпіонату Києво-Святошинського району з футболу
Третя ліга група “А”
3 тур (09.05-11.05)
Міраж (Гостомель) 1:1 Личанка
(Голи: з передачі Туркіна Андрія гол у ворота суперників забив Ігор Денисенко)

4 тур (16.05-17.05)
Міраж (Гостомель) 0:3 Зірка (Ворзель)

5 тур (23.05-24.05)
Міраж (Гостомель) 1:0 Фенікс (Буча)
(Голи: завдяки індивідуальній майстерності Максима Цупяка господарям вдалося вирвати перемогу у матчі)

6 тур (30.05-31.05)
Мироцьке 3:0 Міраж (Гостомель)

7 тур (06.06-08.06)
Гореничі 3:0 Міраж (Гостомель)

8 тур (13.06-14.06)
Шпильки-2 2:2 Міраж (Гостомель)
(Голи: проявивши фантастичні фізичні та індивідуальні якості Порохнюк Богдан зумів врятувати гостей від поразки)

9 тур (20.06-21.06)
Склозавод (Буча) 1:2 Міраж (Гостомель)
(Голи: 2 м’ячі на рахунку Максима Цупяка)

За підсумками першого кола команда Міраж (Гостомель) набрала 11 очок, зайняла 7 місце в турнірній таблиці. Дане місце не дозволяє продовжувати грати в групі “А”.
Друге коло команда Міраж (Гостомель) розпочне в групі “Б” з 4 очками як бонус.
Кращими бомбардирами команди за підсумками першого кола стали: Сімашко Юрій, Порохнюк Богдан та Цупяк Максим на рахунку яких по 3 забитих м’ячі.
До речі, Цупяк Максим після закінчення першого кола остаточно прийняв рішення грати за іншу команду Гстомеля – “Факел”, яка виступає у другій лізі того ж таки чемпіон ... Читати далі »