Культура, спорт [101]
Робота транспорту [10]
Послуги населенню [64]

Початок » 2009 » Серпень » 12
Трибуни гостомельського стадіону 2 серпня були заповнені вщент. Хотілося б розпочати саме так. Хоча на якість гри та атмосферу змагань це ніяк не вплинуло. Публіка сакаженіла, а гравці повністю віддавали себе грі.
Свисток судді, і гру розпочато.
З перших хвилин, дві команди ФК „Склозавод” та ФК „Кімерка” розпочали справжню битву за майбутню велику перемогу. А вже в середині першого тайму команда ФК „Кімерка” забила перший гол в матчі, як результат складної, швидкої та гарної комбінації через центр та невпевнених дій на виході голкіпера команди ФК „Склозавод” Онищенка Максима.
А далі, дуже красива і напружена гра. Команді ФК „Склозавод” вдалося протягом 5 хвилин завдяки індивідуальній майстерності Кучеренка Антона провести гол у відповідь – 1:1.
А потім була контратака з чотирьох гравців ФК „Склозавод” і вже третій гол в матчі, який забив Білько Вася – 2:1. Третій м’яч у ворота ФК „Кімерка” був забитий в результаті комбінаційних дій та взаємопорозуміння в центрі поля між Коморним Сергієм, Вакуленком Ігорем, Філаткіним Ростиславом та Кучеренком Антоном, який відзначився другим забитим м’ячем в матчі. Рахунок стає 3:1 на користь ФК „Склозавод”. З цим рахуноком команди й пішли перепочити.
Д ... Читати далі »
Категорія: Культура, спорт | Переглядів: 1788 | Дата: 2009-08-11 | Рейтинг: 5.0/2 | Коментарі (1)

Іпінька ОДПІ надає список підприємств, які мають податкову заборгованість до бюджету станом на 01.08.2009 року.

НАЗВА_СГД            ДИРЕКТОР                                                              СУМА_БОРГУ

КП КОР "IРПIНЬТЕПЛОМЕРЕЖА" Черняк І.В.                                           3174886,46
ПIДПРИЄМСТВО БУЧАНСЬКОЇ ВК №85 Карандюк Г.М                            1934988,38
ВАТ "IРПIНСЬКИЙ КОМБIНАТ "ПЕРЕМОГА" Судук М.М.                            1904023,53
ТОВ "Б Б К" Комарчук С.І.                                                                    1481857,06
ТОВ КАСТЕЛЛО-КИЇВ МЛ Котов В.В.                                                      1354940,89
ТОВ "ЕДВАНС" Завальний А.І.                                                               1330768,03
УЖКГ "БIЛИЧI" Пушанко П.П.                                                                1299405,86
ДП IРПIНСЬКОГО ВЦ 132 Соляник О.С.                                                  1268662,23
ТОВ "ЗОРГ УКРАЇНА" Бабкін Я.В.                                                           1032510,64
ДП МВС "РБУ ГУМВС УКРАЇНИ В КИЇВСЬКIЙ ОБЛАСТI" Прокопчук Ю.Л.  842092,88
СП УКР-НIМ П-ВО "СИСТЕМИ I ТЕХНIКА АГРАРНИХ КУЛЬТУ Михайленко В.Г. 540085,31
IРПIНСЬКЕ КЖЕП "IРПIНЬ" Ковальчук М.Г.                                             399168,92
ПРИВАТНЕ ВИРОБНИЧО - КОМЕРЦIЙНЕ ПIДПР. "IНТЕГРАЛ - С" Короленко Ю.В. 234365,43
IРПIНСЬКЕ ВУКГ Розмаїтий О.В.                           ... Читати далі »
Категорія: Життя селища | Переглядів: 2606 | Дата: 2009-08-11 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)