Початок » 2009 » Жовтень » 05

(12.09-13.09)
1 ліга. ФК “Гостомель” – ФК “Чабани” – гру перенесено
2 ліга. ФК “Факел” – ФК “Спортклас” (Вишневе) 2-1
3 ліга. Група Б. ФК “Крюківщина” – ФК “Міраж” 1-2 (голи: Ліпінський Сергій, Шмигельський Сергій).

Футбол - це не продукт, а частина нашого життя.
В цьому турі в гості до ФК “Крюківщина” завітав ФК “Міраж”. Обидві команди вирізняються в першу чергу строгою грою в обороні.
Тренери команди ФК “Міраж” Венгер Олександр та Римаренко Дмитро зробили деякі зміни в основному складі команди. З перших хвилин в основному складі грав Янулевич Андрій. Це принесло свої результати. Подачу лівого півзахисника ФК “Міраж” замкнув нападник Шмигельський Сергій. Трішечки раніше своїм шансом скористався Ліпінський Сергій, який вдало замкнув подачу з кутового.
 Друга половина зустрічі розпочалася з швидких атак гостей. Під час однієї з таких атак господарі зуміли проштовхнути м’яч в сітку. Позиційно помилився правий захисник ФК “Міраж” Кукса Микола. Однак другий тайм відрізнявся від першого тим, що під пекучим сонцем з кожною хвилиною суперники все більше і більше виснажувалися, що в результаті виявлялося на якості гри. Якщо в першому таймі вирішальну роль відігравала майстерність футболістів, то під кінець тайму вирішальними стали морально-вольові якості суперників.
 Після забитого м’яча малюнок гри різко не помінявся. ФК “Міраж” став меньше контролювати територію. Господарі почали активніше грати, але до небезпечних моментів біля воріт гостей справа ... Читати далі »
Категорія: Культура, спорт | Переглядів: 1728 | Дата: 2009-10-04 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)